,,Red n White"
,,Red n White"
,,Red n White"

,,Red n White"

60,00 €

Rozių puokštė ..Raudona Balta"

Graži raudonų ir baltų rožių puokštė, puikiai tinkanti ypatingoms progoms arba išreikšti meilę ir dėkingumą. Ryškios raudonos rožės simbolizuoja meilę ir aistrą, o grynai baltos rožės – grynumą ir nekaltumą. Šis spalvų derinys sukuria nuostabų kontrastą, kuris tikrai patrauks akį. Nesvarbu, ar tai romantiškas gestas, ar nuoširdi dovana, ši puokštė yra nesenstantis pasirinkimas, kuris paliks ilgalaikį įspūdį. Paryškinkite bet kokią progą šios raudonos ir baltos rožių puokštės elegancija ir išskirtinumu.

Pirmoje nuotraukoje Maxi puokštė
Mini 25 vnt. 
Midi 35 vnt. 
Maxi 45 vnt. 

Dydis

Gėlės, kaip ir metų laikai, turi savo sezonus, tad apgailestaujame, kad ne visada galime pasiūlyti norimų gėlių asortimentą (ypač greito pristatymo atveju, pvz. tą pačią dieną). Floristas pasilieka teisę keisti gėles, kompozicijos komponentus, atsižvelgiant į spalvinę gamą bei kainą. Floristika – individualus rankų darbo meno kūrinys, o kiekviena puokštė – unikali idėja išskirtinei dovanai!

Prekė detaliau

Jums taip pat gali patikti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.