Rožių puokštė ,,HotRedLove"
Rožių puokštė ,,HotRedLove"
Rožių puokštė ,,HotRedLove"

Rožių puokštė ,,HotRedLove"

84,00 €

35 Rozių puokštė ,,HotRedLove"

Graži raudonų rožių puokštė, simbolizuojanti meilę ir aistrą. Ryški raudona rožių spalva bet kokiai progai suteikia romantikos ir elegancijos. Kiekvieną rožę kruopščiai atrenka ir sutvarko patyrę floristai, todėl jos pateikimas bus stulbinantis. Nesvarbu, ar tai būtų ypatingas jubiliejus, Valentino diena, ar tiesiog norint išreikšti savo meilę, ši puokštė yra puiki dovana perteikti nuoširdžias emocijas. Rožių kvapas užpildo orą, sukurdamas kerinčią atmosferą, kuri paliks ilgalaikį įspūdį. Padovanokite raudonų rožių puokštę ir padarykite kažkieno dieną ypatinga.

Gėlės, kaip ir metų laikai, turi savo sezonus, tad apgailestaujame, kad ne visada galime pasiūlyti norimų gėlių asortimentą (ypač greito pristatymo atveju, pvz. tą pačią dieną). Floristas pasilieka teisę keisti gėles, kompozicijos komponentus, atsižvelgiant į spalvinę gamą bei kainą. Floristika – individualus rankų darbo meno kūrinys, o kiekviena puokštė – unikali idėja išskirtinei dovanai!

Prekė detaliau

Jums taip pat gali patikti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.