Rozių puokštė ,,101 bučinys"

Rozių puokštė ,,101 bučinys"

199,00 €

Rožių puokštė ,,101 bučinys"

101 bučinio raudonų rožių puokštė yra prabangus ir kerintis kompozicijos kurinys, kuri tikrai pavergs jūsų širdį. Šioje kvapą gniaužiančioje puokštėje yra 101 raudona raudona rožė, simbolizuojanti gilią aistrą ir meilę. Kiekviena rožė yra kruopščiai atrinkta ir išdėstyta taip, kad būtų sukurtas stulbinantis grožis ir elegancija. Ryškūs raudoni rožių atspalviai yra galingas meilės ir meilės pareiškimas. Nesvarbu, ar tai ypatinga proga, ar tiesiog norint nustebinti ką nors ypatinga, 101 bučinio raudonų rožių puokštė yra nesenstanti meilės išraiška, kuri paliks ilgalaikį įspūdį.

Gėlės, kaip ir metų laikai, turi savo sezonus, tad apgailestaujame, kad ne visada galime pasiūlyti norimų gėlių asortimentą (ypač greito pristatymo atveju, pvz. tą pačią dieną). Floristas pasilieka teisę keisti gėles, kompozicijos komponentus, atsižvelgiant į spalvinę gamą bei kainą. Floristika – individualus rankų darbo meno kūrinys, o kiekviena puokštė – unikali idėja išskirtinei dovanai!

Prekė detaliau

Jums taip pat gali patikti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.