Rožių puokštė ,,Yeelly"

Rožių puokštė ,,Yeelly"

52,70 €

29 Rožių puokštė ,,Yeelly"

Graži ryškių geltonų rožių puokštė yra nuostabus dovanos pasirinkimas. Draugystę, džiaugsmą ir naują pradžią simbolizuojančios geltonos rožės puikiai tinka švęsti ypatingomis progomis ar tiesiog praskaidrinti kažkieno dieną. Puokštė yra meistriškai išdėstyta su šviežiais, kvapniais žiedais, kruopščiai atrinktais, kad būtų sukurtas akį traukiantis vaizdas. Geltonos rožės išsiskiria iš sodrios žalios lapijos ir suteikia elegancijos bet kokiai erdvei. Nesvarbu, ar tai gimtadienis, jubiliejus ar tiesiog malonus gestas, geltonų rožių puokštė tikrai suteiks laimės ir šilumos gavėjui.

Gėlės, kaip ir metų laikai, turi savo sezonus, tad apgailestaujame, kad ne visada galime pasiūlyti norimų gėlių asortimentą (ypač greito pristatymo atveju, pvz. tą pačią dieną). Floristas pasilieka teisę keisti gėles, kompozicijos komponentus, atsižvelgiant į spalvinę gamą bei kainą. Floristika – individualus rankų darbo meno kūrinys, o kiekviena puokštė – unikali idėja išskirtinei dovanai!

Prekė detaliau

Jums taip pat gali patikti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.