Baltos Rožės 70-80cm
Baltos Rožės 70-80cm

Baltos Rožės 70-80cm

2,30 €

Baltos rožės 70-80 cm . Galite individualiai pasirinkti rožių kiekį puokštėje. 

Baltų rožių puokštė yra nesenstantis ir elegantiškas pasirinkimas bet kokiai progai. Simbolizuojantis tyrumą, nekaltumą ir naują pradžią, puikiai tinka vestuvėms, jubiliejams ar tiesiog nuoširdiems jausmams išreikšti. Minkšti, nesugadinti baltų rožių žiedlapiai sukuria stulbinamą kompoziciją, kuri dvelkia grakštumu ir grožiu. Nesvarbu, ar pristatoma kaip atskira puokštė, ar kartu su kitomis gėlėmis, baltų rožių puokštė yra klasikinis pasirinkimas, kuris niekada neišeina iš mados. Tai meilės, atsidavimo ir susižavėjimo simbolis ir tikrai suteiks džiaugsmo ir malonumo gavėjui.

Gėlės, kaip ir metų laikai, turi savo sezonus, tad apgailestaujame, kad ne visada galime pasiūlyti norimų gėlių asortimentą (ypač greito pristatymo atveju, pvz. tą pačią dieną). Floristas pasilieka teisę keisti gėles, kompozicijos komponentus, atsižvelgiant į spalvinę gamą bei kainą. Floristika – individualus rankų darbo meno kūrinys, o kiekviena puokštė – unikali idėja išskirtinei dovanai!

Prekė detaliau

Jums taip pat gali patikti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.