Raudonos Rožės 60-80cm
Raudonos Rožės 60-80cm
Raudonos Rožės 60-80cm
Raudonos Rožės 60-80cm

Raudonos Rožės 60-80cm

2,30 €

Stulbinanti raudonų rožių puokštė yra klasikinis ir elegantiškas pasirinkimas išreikšti meilę ir meilę. Ryški raudona spalva yra gilios aistros ir romantikos simbolis. Puokštė kruopščiai sukomponuota su ilgastiebėmis raudonomis rožėmis, vešliais žaliais lapais pabrėžiančių rožių grožį. Nesvarbu, ar tai ypatinga proga, pavyzdžiui, Valentino diena, ar norint ką nors nustebinti gimtadienio proga, raudonų rožių puokštė tikrai paliks ilgalaikį įspūdį ir perteiks nuoširdžias emocijas.

Gėlės, kaip ir metų laikai, turi savo sezonus, tad apgailestaujame, kad ne visada galime pasiūlyti norimų gėlių asortimentą (ypač greito pristatymo atveju, pvz. tą pačią dieną). Floristas pasilieka teisę keisti gėles, kompozicijos komponentus, atsižvelgiant į spalvinę gamą bei kainą. Floristika – individualus rankų darbo meno kūrinys, o kiekviena puokštė – unikali idėja išskirtinei dovanai!

Prekė detaliau

Jums taip pat gali patikti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.