Gėlių puokštė ,,MixFlora"

Gėlių puokštė ,,MixFlora"

25,00 €

MixFlora gėlių puokštė yra nuostabi kompozicija, kurioje yra įvairių gražių gėlių. Jame yra įvairių spalvingų žiedų. Puokštė meistriškai sukomponuota taip, kad būtų sukurtas darnus skirtingų tekstūrų ir spalvų derinys, sukuriantis tikrai akį traukiantį vaizdą. Kiekviena gėlė yra kruopščiai atrinkta pagal jos šviežumą ir kokybę, todėl puokštė išliks ilgam. Ši mišri floros gėlių puokštė yra puikus pasirinkimas bet kokiai progai, nesvarbu, ar tai gimtadienis, jubiliejus, ar tiesiog norint praskaidrinti kažkieno dieną.

Nuotraukoje mini puokštės pavyzdys.

Dydis

Gėlės, kaip ir metų laikai, turi savo sezonus, tad apgailestaujame, kad ne visada galime pasiūlyti norimų gėlių asortimentą (ypač greito pristatymo atveju, pvz. tą pačią dieną). Floristas pasilieka teisę keisti gėles, kompozicijos komponentus, atsižvelgiant į spalvinę gamą bei kainą. Floristika – individualus rankų darbo meno kūrinys, o kiekviena puokštė – unikali idėja išskirtinei dovanai!

Prekė detaliau

Jums taip pat gali patikti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.