Gėlių puokštė ,,PinkY"

Gėlių puokštė ,,PinkY"

39,00 €

Pinky gelių puokštė yra nuostabi subtilių žiedų kompozicija, kuri tikrai sužavės bet kurį gavėją. Šioje puokštėje dera švelniai rožinės spalvos įvairios gėlės, dailiai išdėstyti su vešlia žaluma. Šių gėlių spalvos ir kvapai sukuria žavią ir romantišką atmosferą, todėl tai puiki dovana jubiliejaus, gimtadienio proga ar tiesiog praskaidrinant kažkieno dieną. Rožinių gėlių puokštė yra meilės, grožio ir tyros laimės simbolis, todėl tai tikrai ypatinga dovana žmogui, kuris jums rūpi.

Gėlės, kaip ir metų laikai, turi savo sezonus, tad apgailestaujame, kad ne visada galime pasiūlyti norimų gėlių asortimentą (ypač greito pristatymo atveju, pvz. tą pačią dieną). Floristas pasilieka teisę keisti gėles, kompozicijos komponentus, atsižvelgiant į spalvinę gamą bei kainą. Floristika – individualus rankų darbo meno kūrinys, o kiekviena puokštė – unikali idėja išskirtinei dovanai!

Prekė detaliau

Jums taip pat gali patikti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.