Gėlių puokštė ,,Morning Smile"

Gėlių puokštė ,,Morning Smile"

37,00 €

Pradėkite rytą su šypsena, padovanodami sau arba kam nors ypatingam gražią gėlių puokštę. Mūsų Morning Smile gėlių puokštė yra žavinga ryškių žiedų kompozicija, kuri praskaidrins bet kurio dieną. Su alstromerijų, santinukų ir rožių deriniu ši puokštė dvelkia laime ir šiluma. Kiekviena gėlė yra kruopščiai atrinkta ir išdėstyta taip, kad būtų sukurta stulbinanti ekspozicija. Nesvarbu, ar norite nustebinti mylimą žmogų, ar tiesiog palepinti save, mūsų Morning Smile gėlių puokštė tikrai suteiks džiaugsmo ir pozityvumo kiekvienam ją gavusiam.

Gėlės, kaip ir metų laikai, turi savo sezonus, tad apgailestaujame, kad ne visada galime pasiūlyti norimų gėlių asortimentą (ypač greito pristatymo atveju, pvz. tą pačią dieną). Floristas pasilieka teisę keisti gėles, kompozicijos komponentus, atsižvelgiant į spalvinę gamą bei kainą. Floristika – individualus rankų darbo meno kūrinys, o kiekviena puokštė – unikali idėja išskirtinei dovanai!

Prekė detaliau

Jums taip pat gali patikti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.