Gėlių dėžutė ,,Širdis"
Gėlių dėžutė ,,Širdis"

Gėlių dėžutė ,,Širdis"

155,00 €

Širdies formos dėžutė, užpildyta ryškia rožių puokšte, yra puikus būdas išreikšti savo meilę ir atsidavimą. Stulbinantis rožių išdėstymas dvelkia grožiu ir žavesiu, sužavi kiekvieną, kuris į ją žiūri. Širdies rožių dėžutės puokštė tarnauja kaip meilės ir romantikos simbolis, todėl tai ideali dovana ypatingomis progomis, tokiomis kaip jubiliejai, gimtadieniai ar Valentino diena. Kiekviena rožė yra kruopščiai atrinkta, kad perteiktų gilias emocijas, sukuriant nuoširdų gestą, kuris bus branginamas ir prisimintas amžinai.

Gėlės, kaip ir metų laikai, turi savo sezonus, tad apgailestaujame, kad ne visada galime pasiūlyti norimų gėlių asortimentą (ypač greito pristatymo atveju, pvz. tą pačią dieną). Floristas pasilieka teisę keisti gėles, kompozicijos komponentus, atsižvelgiant į spalvinę gamą bei kainą. Floristika – individualus rankų darbo meno kūrinys, o kiekviena puokštė – unikali idėja išskirtinei dovanai!

Aprašymas

,,Big Love"

Prekė detaliau

Jums taip pat gali patikti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.