Gėlių dėžutė ,,Švelnumas"

Gėlių dėžutė ,,Švelnumas"

25,00 €

Gėlių dėžutės puokštė – tai stilinga ir unikali gėlių kompozicija, kuri pateikiama dėžutėje. Šis modernus klasikinės puokštės posūkis bet kokiai progai prideda netikėtumo ir elegancijos. Gėlės yra kruopščiai išdėstytos dėžutėje, sukuriant gražią ir vientisą ekspoziciją. Su gėlių dėžutės puokšte galite padovanoti apgalvotą ir prasmingą dovaną, kuri tikrai praskaidrins kažkieno dieną. Nesvarbu, ar tai gimtadienis, jubiliejus ar tiesiog pasakyti „Aš tave myliu“, gėlių dėžutės puokštė yra puikus pasirinkimas.

Gėlės, kaip ir metų laikai, turi savo sezonus, tad apgailestaujame, kad ne visada galime pasiūlyti norimų gėlių asortimentą (ypač greito pristatymo atveju, pvz. tą pačią dieną). Floristas pasilieka teisę keisti gėles, kompozicijos komponentus, atsižvelgiant į spalvinę gamą bei kainą. Floristika – individualus rankų darbo meno kūrinys, o kiekviena puokštė – unikali idėja išskirtinei dovanai!

Prekė detaliau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.