Kvapų difuzorius ,,Baltumas"

Kvapų difuzorius ,,Baltumas"

58,90 €

Keramikinis kvapų difuzorius ,,Baltumas'' 

Naujosios kartos difuzoriai sukurs nuostabią ir atpalaiduojančią atmosferą jūsų namuose. Difuzoriai puikiai gaiviną orą patalpose bei slopina alergijos, peršalimo simptomus.
Naudokite difuzorių aromaterapijai – įlašinkite mėgstamo eterinio aliejaus į vandenį, kad paskleistumėte jį ore, taip Jūsų kūnas atsipalaiduos, o įspūdingas vaizdas sukels šypseną.
Naudojimo instrukcija: 1. Įpilkite švaraus vandens į difuzoriaus talpą 2. Įlašinkite 2-10 lašų eterinių aliejų 3. Uždėkite talpos dangtelį 4. Įjunkite drėkintuvą, nustatykite norimą laiką bei spalvą. 
Specifikacija: Vandens talpa – 120ml. Drėkinimo laikas – iki 5 val. Drėkinimo plotas – 20-30 kv.m.  Garsas – ypač tylus veikimas Automatiškai išsijungia, kai baigiasi vanduo .

Gėlės, kaip ir metų laikai, turi savo sezonus, tad apgailestaujame, kad ne visada galime pasiūlyti norimų gėlių asortimentą (ypač greito pristatymo atveju, pvz. tą pačią dieną). Floristas pasilieka teisę keisti gėles, kompozicijos komponentus, atsižvelgiant į spalvinę gamą bei kainą. Floristika – individualus rankų darbo meno kūrinys, o kiekviena puokštė – unikali idėja išskirtinei dovanai!

Prekė detaliau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.