Gėlių puokštė ,,Rizot"

Gėlių puokštė ,,Rizot"

45,00 €

Rizot gėlių puokštė yra nuostabi kompozicija, kuri sužavės kiekvieną ją gavusįjį. Šioje išskirtinėje puokštėje yra įvairių gražių gėlių, įskaitant rožes, alstromerijas ir eustomas, kurios yra subtiliai pagamintos ir kruopščiai išdėstytos. Dėl ryškių spalvų ir sodrios žalumos ši puokštė yra tikra detalė, puikiai tinkanti bet kokiai progai. Nesvarbu, ar norite nustebinti mylimą žmogų, ar tiesiog pagyvinti savo namus, Rizot gėlių puokštė tikrai atneš džiaugsmo ir grožio, kad ir kur bekeliautumėte.

Gėlės, kaip ir metų laikai, turi savo sezonus, tad apgailestaujame, kad ne visada galime pasiūlyti norimų gėlių asortimentą (ypač greito pristatymo atveju, pvz. tą pačią dieną). Floristas pasilieka teisę keisti gėles, kompozicijos komponentus, atsižvelgiant į spalvinę gamą bei kainą. Floristika – individualus rankų darbo meno kūrinys, o kiekviena puokštė – unikali idėja išskirtinei dovanai!

Prekė detaliau

Jums taip pat gali patikti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.