Gėlių puokštė ,,Eurora"

Gėlių puokštė ,,Eurora"

35,00 €

„Eurora“ gėlių puokštė yra išskirtinė kompozicija, kurioje dera daugybė nuostabių žiedų. Šią puokštę puošia ryškios rožės, švelnus santinukai ir elegantiškos gerberos, kurios dera prašmatniai ir stilingai. „Eurora“ gėlių puokštė puikiai tiks bet kokiai progai, nesvarbu, ar tai būtų gimtadienis, jubiliejus, ar tiesiog praskaidrinti kažkieno dieną. Dėl nuostabios spalvų ir kvapų įvairovės ši puokštė tikrai paliks ilgalaikį įspūdį. Tai nuoširdi dovana, kuri nudžiugins kiekvieną ją gavusįjį.

Gėlės, kaip ir metų laikai, turi savo sezonus, tad apgailestaujame, kad ne visada galime pasiūlyti norimų gėlių asortimentą (ypač greito pristatymo atveju, pvz. tą pačią dieną). Floristas pasilieka teisę keisti gėles, kompozicijos komponentus, atsižvelgiant į spalvinę gamą bei kainą. Floristika – individualus rankų darbo meno kūrinys, o kiekviena puokštė – unikali idėja išskirtinei dovanai!

Prekė detaliau

Jums taip pat gali patikti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.